Renault MASTER

Ticaret Ona Emanet

Yeni Renault MASTER

Tam işinize göre bir Van

İddialı tasarımıyla Yeni MASTER işinizin yeni vitrini.

Etkileyici tarzı, yükseltilmiş ön yüzü, krom detayları, C şeklindeki Led farlar sağlamlığını, dinamizmini ve modernliğini ortaya koyuyor. Her zaman profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan Yeni MASTER işletmenizin vazgeçilmez ortağı olacak.

Dinamik ve sağlam

Modern, iddialı stili, krom detayları, DRL LED aydınlatma sistemi, yeni modern ergonomik gösterge paneli … Pratiklikten ödün vermeden tamamen yeniden tasarlanmış iç ve dış mekanların keyfini çıkarın. Yeni MASTER: işinizin yeni vitrini!

Pratik özellikler ve tasarım

Yeniden tasarlanan torpidosu, ergonomik ve şık hatlarıyla Bütünüyle Yeni MASTER, kullanışlı özelliklerinden taviz vermeden bir yolcu otomobilinden beklediğiniz tüm stil ve tasarım özelliklerini sunar.

Yeni motor seçenekleri

Yeni motor seçeneklerimizi keşfedin: daha dinamik sürüş için daha fazla güç ve daha fazla tork. Daha ekonomik, Yeni MASTER % 100 Twin Turbo ve 1L / 100km’ye kadar (NEDC korelasyonlu *) … Tamamen Yeni MASTER: hizmetinizde performans ve verimlilik!

* Eylül 2019’dan bu yana, tüm yeni ticari araçlar WLTP protokolü kullanılarak onaylanmıştır. Geçişi kolaylaştırmak için, WLTP protokolü kullanılarak onaylanan yakıt tüketimi ve emisyon değerleri, ülkeler arasında değişen bir süre boyunca eski NEDC protokolüne (NEDC korelasyonlu) dönüştürülür.

Versiyonları

Çözümlerimizi keşfedin ihtiyacınıza uygun versiyonu bulun.

Van

Şasi Kabin

Daha fazla bilgi

Yeni Renault MASTER yola çıkmaya hazır

*Gösterilen Yeni Renault MASTER modelleri temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.