ABC

Hakkımızda

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan
ABC MOTORLU ARAÇLAR SAN.VE TİC.AŞ.
İSTANBUL Kağıthane’de hizmet vermektedir.

Abc Otomotiv, sektöründeki faaliyetine 1951 yılında Taha Acar oto alım-satım ile başlangıç yapan firmamız 1988 yılına kadar bu fonksiyonlarını başarıyla sürdürerek müşterinin güvenini kazanarak sektörün saygın markası Renault’dan yetki alarak markanın Siirt yetkili satıcısı olmuştur.

Artan müşteri potansiyeli ile 1990-1991 körfez krizine rağmen sürdürdüğü yatırımlarla büyümesini sürdüren firma Gaziosmanpaşa’ da Showroom, Servis, Yedek Parça ve Renault2 alanlarını bünyesinde bulunduran bir yapı inşa etmiş ve satış, servis hizmetlerini müşteriye aynı hizmet binasında sunmaya başlamıştır.

1997 yılına kadar Bahaeddin Acar unvanıyla ticari faaliyetlerini sürdüren firma bu tarihten itibaren tüzel kişiliğini değiştirerek Acar Motorlu Araçlar San. ve Tic. A.Ş. unvanıyla ticari faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

01.11.2010 tarihide Bahaeddin Acar ve Cevat Acar’ın Acar A.Ş. şirket hisselerini devrederek 01.04.2011 itibariyle ABC Motorlu Araçlar San.ve Tic. A.Ş Merkez Kağıthane ve Çağlayan şubeleri olmak üzere Motorlu Araç ve Renault markasında 31 yıllık tecrübe birikimiyle hizmetlerine devam etmektedir.Ayrıca B.ACAR Renault-Mais Siirt ve Batman bölge yetkili satıcılığını devam ettirmektedir.

Ekibimize katılmak için, aşağıdaki butona tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz.